Квадрокоптер DJI Mavic 2 Pro

Камера: Hasselblad L1D-20С.

Матриця: CMOS 1″ 20 Мп.

Діафрагма: f/2,8 – f/11.

Час польоту: 30 хвилин.

Виготовлені в Швеції висококваліфікованими співробітниками камери Hasselblad відомі ергономічним дизайном і чудовою якістю зображень. З 1941 року ці камери використовувалися для створення легендарних фотографій: висадка на Місяць – одна з них. В результаті двох років невтомної спільної дослідницької роботи з Hasselblad Mavic 2 Pro оснащений абсолютно новою камерою Hasselblad L1D-20c. Камера L1D-20c працює за унікальною технологією Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS) 5, що дозволяє користувачам робити чудові знімки з повітря з роздільною здатністю в 20 мегапікселів і приголомшливими кольорами.


RTK-приймач Trimble GeoExplorer 6000 GeoXR

Кількість каналів: 220.

Частоти: GPS (L1C/A, L2C, L2E) ГЛОНАСС (L1C/A, L1P, L2C/A, L2P) SBAS (L1C/A).

Антена: вбудована + зовнішня Trimble Zephir Model 2 Rover.

Новий GNSS приймач Trimble GeoXR (Trimble GeoExplorer 6000 GeoXR) являє собою високоточну вимірювальну систему, поєднану з високопродуктивним портативним комп’ютером в міцному компактному корпусі. Trimble GeoXR має вбудований 220-ти канальний GPS / ГЛОНАСС-приймач, а також вбудовану двочастотних GNSS-антену (L1 / L2) з технологією Trimble R-Track. Все це дозволяє Trimble GeoXR досягти сантиметрового рівня точності (2.5-4.0 см) в режимі мережевого RTK без використання зовнішньої антени. Для досягнення більш високої точності вимірювань (1.0-1.5 см), Trimble GeoXR можна використовувати з зовнішньою антеною. До того ж, при виході оператора із зони мережевого RTK-рішення, система дозволяє виконувати запис сирих даних для постобробки.


GPS-приймач South H66

Кількість каналів: 12.

Частоти: GPS L1 GPS- С/А код и фаза несущої L1.

Антена: вбудована (моноблок).

GPS приймач для статичної і кінематичної геодезичної зйомки (статика, кінематика, Stop & Go). Моноблочна конструкція, легка вага, малі габарити. Зовнішній контролер для введення алфавітно-цифрових символів атрибутивної інформації. Дві кнопки управління і чотири додаткових індикатора. Кольоровий дисплей великого розміру для контролю і управління приймачем в процесі зйомки. Дубльовані джерела живлення. Низьке енергоспоживання (до 16 годин безперервної роботи в полі). Приймачі можуть використовуватися одночасно з обладнанням інших брендів.


Електронний лазерний дальномір Bosch GLM 250 VF

Діапазон вимірювань: 0,05 – 250 м.

Точність вимірювань: ± 1 мм.

Лазерний діод: 635 нм, менше 1 мВт.

Має вбудований приціл для оптимальної видимості лазерної точки на відстані до 250 м. Забезпечує максимальну точність і ефективність при вимірюванні навіть в несприятливих умовах освітлення завдяки великій скляній лінзі і керамічним тримачам. Апарат має безліч функцій вимірювання для швидкого і точного розрахунку довжини, площі та об’єму.


Ехолот Lowrance Elite-7TI

Сонар: 50/200 или 83/200 кГц Med, High (CHIRP)+ 455/800 кГц (StructureScan® и DownScan Imaging™).

Потужність: Мах. 500 Вт (RMS).

GPS приймач/антена: 10 Гц, високочутливий GPS+WAAS / вбудована антена.

Прилад оснащений семидюймовим сенсорним дисплеєм з високою роздільною здатністю, широкосмуговим ехолотом, працюючим на частотах 83/200/455/800 кГц, з вбудованими StructureScan® HD і Low / Mid / High CHIRP. Elite 7Ti має ультрависоку чутливість антени GPS і надійну технологію навігації Lowrance. Також оснащений функціями Bluetooth® і бездротового підключення GoFree WiFi, що дозволяє завантажувати не тільки оновлення програмного забезпечення безпосередньо на пристрій, але і призначені для користувача карти Insight Genesis – для використання прямо на воді.


Автоматична метеорологічна станція Lufft WS301-UMB

Вимірювані параметри: температура, відносна вологість, тиск повітря, сумарна сонячна радіація.

Технології вимірювання: NTC/T, Capacitive/RH, MEMS capacitive/Pressure, Kipp&Zonen Pyranometer/Radiation.

Інтерфейси: RS485 з підтримкою протоколів UMB-Binary, UMB-ASCII, Modbus-RTU, Modbus-ASCII, XDR та опціонально SDI-12.

Компактний метеорологічний датчик “все-в-одному”, низьке енергоспоживання, не потребує обслуговування, відкритий протокол зв’язку


GPS-навігатор Garmin eTrex 30

Вбудована пам’ять: 1.7 Гб.

Запис треків: 10 000 точок, 200 треків.

Додаткові функції: Барометричний висотомір (альтиметр), Підрахунок площі, Режим Геокешингу, Інформація про схід і захід сонця і фази місяця, Можливість перегляду зображень.

З високочутливим процесором, технологією WAAS, навігатор eTrex30 визначає місце розташування швидко і точно, підтримує прийом сигналу з супутників, навіть в самих густих лісах, глибоких ярах або біля висотних будівель.