ПРЯДКА МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
Провідний інженер кафедри фізичної географії та картографії

робочий телефон: 707-54-79
e-mail: m.pryadka@karazin.ua

Народилась 23 вересня 1992 р., в місті Харків. З 1999 по 2001 рік навчалась в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №130, з 2001 по 2009 – в Харківській загальноосвітній школі I-III ступенів № 54. Брала участь у конкурсі наукових робіт, в секції географії у 2008 та 2009 роках у Малої академії наук України.

З 2010 року – студентка геолого – географічного факультету, кафедри фізичної географії та картографії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Після закінчення – отримала диплом бакалавра, письмова кваліфікаційна робота написана на тему: «Оцінка якості води в річках міста Харкова», науковий керівник – доцент Клименко Валентина Григорівна.

2014 року – студентка факультету геології, географії, рекреації і туризму, кафедри фізичної географії та картографії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, за освітньо – кваліфікаційним рівнем – магістр, за спеціальністю фізична географія та геоекологія. Отримала диплом з відзнакою.

З липня 2014 року прийнята на посаду старшого лаборанта кафедри фізичної географії та картографії, як молодий спеціаліст за направленням. З 2017 року на посаді інженера, з 2018 – провідного інженера. З 2021 року працює у секторі методики викладання географічних дисциплін в лабораторії фізичної географії, геоекології та методики викладання географічних дисциплін імені проф. Г. П. Дубинського.

З вересня 2021 року призначена секретарем Екзаменаційної Комісії кафедри фізичної географії та картографії.

Має декілька публікацій: «Динаміка екологічної ситуації в місті Харків» та «Оцінка якості води в річках міста Харкова (на прикладі річки Уда)»

1. Клименко В. Г., Слащова М. В.. Оцінка якості води річки Харків у межах міста Харкова та використання цих матеріалів у вищій школі / Проблеми безперервної географічної освіти і картографії. Зб. наук. праць. – Харків, 2015. – Вип. 22. – С. 72-74.