ПРЯДКА МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА – інженер лабораторії фізичної географії, геоекології та методики викладання географічних дисциплін імені проф. Г. П. Дубинського

Народилась 23 вересня 1992 р., в місті Харків.

З 1999 по 2009 рік навчалась в Харківській загальноосвітній школі I-III ступенів № 54. Паралельно з 1999 по 2010 займалася різними направленнями танців: народні, спортивні та бальні, у різних колективах міста Харкова. З 2002 по 2006 професійно займалась плаванням та дайвінгом.

З 2010 року – студентка геолого – географічного факультету, кафедри фізичної географії та картографії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Після закінчення – отримала диплом бакалавра, письмова кваліфікаційна робота написана на тему: «Оцінка якості води в річках міста Харкова», науковий керівник – доцент Клименко Валентина Григорівна.

На разі з 1 вересня 2014 року – студентка геолого – географічного факультету, кафедри фізичної географії та картографії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, за освітньо – кваліфікаційним рівнем – магістр, за спеціальністю фізична географія та геоекологія.

З липня 2014 року прийнята на посаду старшого лаборанта кафедри фізичної географії та картографії, як молодий спеціаліст за направленням.

Має декілька публікацій з теми, а саме: «Динаміка екологічної ситуації в місті Харків» та «Оцінка якості води в річках міста Харкова (на прикладі річки Уда)».


Контактна інформація:

робочий телефон – 707-51-86

робоча електронна скринька – m-v-s@list.ru