КЛИМЕНКО ВАЛЕНТИНА ГРИГОРІВНА
Доцент

https://orcid.org/0000-0002-6777-1606
Профіль у Google Академія
e-mail: valent.klimenko@gmail.com

У 1976 році закінчила геолого-географічний факультет Харківського державного університету ім. Горького. По закінченні університету працювала на кафедрі фізичної географії та картографії спочатку лаборантом, а згодом завідувачем лабораторії фізичної географії та гідрометеорології. У 1999 році була обрана старшим викладачем, а з 2007 року — доцентом кафедри фізичної географії та картографії. З 2005 року призначена заступником декана з навчально-методичної роботи геолого- географічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, а з 31.10.2014 р. факультету геології, географії, рекреації і туризму.

Досліджує гідролого-екологічні особливості оцінки поверхневих вод басейну річки Сіверський Донець (в межах Харківської області). Опублікувала 70 наукових робіт.

Веде лекційні, лабораторні та практичні заняття з курсів «Загальна гідрологія з основами океанології», «Фізична географія України», «Гідрологія України», «Клімат і гідрологія України». В.Г. Клименко керує дипломними роботами студентів.


Контактна інформація:

робочий телефон – 707-54-10


Переглянути список наукових праць у форматі PDF