БОРИСЕНКО КАТЕРИНА БОРИСІВНА
Завідувач навчальної лабораторії фізичної географії, геоекології та методики викладання географічних дисциплін імені проф. Г.П. Дубинського, доцент, кандидат педагогічних наук

Профіль у Google Академія
http://orcid.org/0000-0002-7435-6857
e-mail: k.borysenko@physgeo.com

Народилась 17 березня 1984 р., в селищі міського типу Нова Водолага, Нововодолазького району Харківської області.

З 1990 р. по 2001 рік навчалася в Нововодолазькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1. З 1990-1999 роки – навчалася в дитячій юнацькій школі мистецтв. Після закінчення отримала атестат, з відзнакою, відділення образотворчого мистецтв, музика.

З 2001 року – студентка геолого-географічного факультету, кафедри фізичної географії та картографії Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Після закінчення ІV курсу – отримала диплом з відзнакою, письмова кваліфікаційна робота написана на тему : “Картографування криміногенної ситуації (на прикладі м. Харкова).

Закінчила Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна у 2006 році, за фахом магістра географії, викладача, та отримала диплом магістра з відзнакою, захистила письмову кваліфікаційну роботу на тему: “Картографування наркотичної залежності населення (на прикладі м. Харкова)”. Була рекомендована до аспірантури.

З серпня2006 р прийнята на посаду старшого лаборанта кафедри фізичної географії та картографії, як молодого спеціаліста за направленням. З 2007 року переведена на посаду завідувача лабораторії фізичної географії та геоекології тієї ж кафедри, паралельно молодший науковий співробітник, з 2008 року тільки завідувач лабораторії фізичної географії та геоекології.

З 2009 року прийнята на посаду старшого викладача кафедри фізичної географії та картографії за сумісництвом.

Викладає практичні та лабораторні заняття з курсів «Фізична географія України» та «Загальна гідрологія».

Є керівником природничої навчально-наукової практики, яка проводиться на навчально-науковій базі «Гайдари» в с. Гайдари Зміївського району Харківської області, в одному з найбільш мальовничий куточків Лівобережної України для студентів першого курсу, та керівник навчальної професійно-орієнтованої практики, яка проводиться по мальовничих місцях Прикарпаття, Українських Карпат, Молдови, Придністров’я і Криму для студентів другого курсу. А також керує дипломними кваліфікаційними роботами студентів та виробничими практиками.


Контактна інформація:

робочий телефон – 707-51-86