БАЙНАЗАРОВ АНАТОЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ – доцент кафедри фізичної географії та картографії, кандидат географічних наук, доцент

Народився 4 квітня 1966 р. Закінчив у 1989 р. геолого-географічний факультет Харківського університету, поєднував заочне навчання на двох останніх курсах в університеті з роботою вчителем Борківської середньої школи Нововодолазького району. З січня 1990 р. інженер науково-дослідної групи тематичного картографування при кафедрі фізичної географії та картографії, 1990 р. – викладач даної кафедри.

29 жовтня 2003 року в спецраді при Інституті географії НАН України захистив кандидатську дисертацію з теми “Атласне еколого-природоохоронне картографування адміністративних областей”.

Веде наукові дослідження з картографічного забезпечення освітньої сфери в умовах модернізації та реформування. Опублікував понад 100 наукових і методичних робіт, в тому числі 6 з грифом Міністерства освіти і науки України.

А.М. Байназарова відзначено грамотою Міністерства освіти і науки України, Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації.

До кола наукових інтересів Байназарова А.М. відноситься еколого-природоохоронне картографування адміністративних областей України, розробка наукових основ картографування освітньої сфери на державному, регіональному, муніципальному і локальному рівнях.

Викладає лекційні курси “Картографія”, “Фізична географія материків та океанів”, “Картографічний дизайн”, “Географія міжнародного туризму”. Керує дипломними роботами та польовою топографічною практикою.


Контактна інформація:

робочий телефон – 706-46-06

робоча електронна скринька – baynazarov@ukr.net