Минув 2017 рік, сповнений яскравими подіями, радістю від нових зустрічей та відкриттів, невпинною працею, завдяки якій кожен набув безцінного життєвого та професійного досвіду. Минулий рік приносив кожному з нас і радість перемоги, і прикрість поразки, падіння змінювали злети та все ж знаходились сили на нові звершення. Протягом року студенти, викладачі та науковці Каразінського університету проявляли свою обдарованість, згуртованість, наполегливість, уславлюючи рідну Alma Mater на освітньо-науковій ниві.

Події минулого року відійшли в історію та залишаться спогадами, а в серці кожного з нас живе сподівання на добрі зміни та щасливе майбутнє у наступному році. Нехай ця непорушна віра надихає на нові перемоги, надає впевненості у собі, а творчий запал щомиті підсилює невичерпна енергія.

Щиро бажаємо, щоб у 2018 році до вашої оселі прийшли мир та злагода, нові яскраві враження та гарний настрій, здійснювалися мрії. Нехай новий рік додасть життєвої наснаги та сили для нових звершень, принесе міцне здоров’я, щастя спілкування з рідними та близькими, щирі посмішки. З Новим роком!